ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО РАГУЗА 919

Рагуза 919 континуирано низ годините го докажува својот квалитет, а денес зрачи со луксузен амбиент и модерен ентериер. Секој детаљ на ресторанот е внимателно осмислен, од целокупната декорација до организирање матично во склоп на објектот. Креираме спомени кои се паметат цел живот и ја споделуваме радоста со нашите задоволни клиенти.

Рагуза 919 - РЕСТОРАН ЗА ПРОСЛАВИ И НАСТАНИ, ЕДНОСТАВНО ИЗВОНРЕДЕН, ЛУКСУЗЕН РЕСТОРАН ЗА СВАДБИ, Софистициран и ненадминлив

Ragusa 919 | Ресторан за свадби | Нова дефиниција на луксузот

Свадби

Доколку ја замислувате Вашата свадба во современ, луксузен и романтичен амбиент, далеку од градскиот метеж, на само 4 км од центарот на градот, Рагуза 919 е вистинското место за Вас. Нашиот искусен тим се грижи за задоволството на секој гостин и креираме спомени што се паметат цел живот.

Повеќе

Настани

Реализираме настани и конференции за престиж во светот на бизнисот. Нашето 30-годишно искуство во угостителството е една од причините зошто Вашиот деловен настан да го организирате кај нас. Посветеноста на нашиот професионален тим и новиот премиум ентериер се рецептот за успехот на секој корпоративен настан.

Повеќе

Прослави

Новиот модерен и пријатен амбиент, брзата услуга, вкусната храна и широката палета на дополнителни услуги како што се персонализирани декорации и анимации, го прават нашиот ресторан идеално место за прослави по повод родендени, мекици или крштевки. Дозволете да креираме незаборавни мигови за Вас и Вашите најблиски.

Повеќе

Ragusa 919 | Ресторан за свадби | Нова дефиниција на луксузот

Ragusa 919 Skopje logo dot